Livsglede For Eldre PDF Skriv ut
Skrevet av Per Norgaard   
søndag 24. mai 2015 16:54

Livsgledeuka i Grimstad starter 27 mai. I den forbindelse har flyklubben invitert til en aktivitetsdag på Kjevik. Det blir besøk i hangaren, se på klubbens fly og veteranflyet, og få orientering generelt om flyging. I tillegg til vafler og kaffe blir det 3 rundflygninger i LN-KFK.

Opplegget /antall besøkende har blitt noe større enn undertegnende hadde planlagt på forhånd, det kommer 5 minibusser + div privatbiler med til sammen ca 80-90 personer. Dette betyr at mange mennesker blir å se i og rundt hytte og hangar onsdag 27 mai kl 1000-1400.

Har du tid og/eller lyst til å komme, vær velkommen.

Til orientering: Alt er uten kostnader for klubben.

Per

 

 

 

Sist oppdatert søndag 24. mai 2015 16:58
 
 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner